Targi Ogrobud na Stadionie Narodowym

Już za niespełna miesiąc początek Targów Ogrodniczo-Budowlanych OGROBUD na arenie Stadionu Narodowego

 
Na mapie ogrodniczych imprez targowych w tym roku będzie można zaznaczyć nowe wydarzenie – na Stadionie Narodowym, w dniach 24-26 czerwca 2014 r. po raz pierwszy odbędą się Targi Ogrodniczo-Budowlane OGROBUD.
 
Organizatorzy zapraszają przedsiębiorców z branży ogrodniczej oraz budowlanej do zaprezentowania swojej firmy na arenie Stadionu Narodowego. Trzydniowe targi będą okazją do przedstawienia oferty i pozyskania nowych partnerów biznesowych zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw z branży.
 
Organizatorem targów jest firma JS sp. z o.o. – Liczymy na to, że prestiż Stadionu Narodowego w połączeniu z wieloletnią historią i tradycją Stadionu X-lecia zaowocuje dużym zainteresowaniem oraz nada wydarzeniu niepowtarzalny charakter jedynej takiej imprezy w Polsce. Jesteśmy przekonani, że lata doświadczeń ludzi związanych z JS sp. z o.o. w zakresie organizacji imprez targowych, współpraca ze sprawdzonym partnerem technicznym, firmą „Międzynarodowe Targi Rzeszowskie” oraz aktywny udział wystawców przyczynią się do sukcesu wydarzenia i stworzą korzystne warunki do przyszłej współpracy – mówi Paulina Zięba, specjalista ds. marketingu w firmie JS. 
 
Więcej informacji na stronie www.ogrobud.com
 
REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: