Targi OGRÓD z „Biznesem Ogrodniczym”

W dniach 5-7 maja w Gdyni w Parku Kolibki odbędzie się wystawa OGRÓD pod patronatem medialnym „Biznesu Ogrodniczego”  

 

Organizatorzy wystawy, kiermaszu i garden party „Ogród” zapraszają szkółkarzy, gospodarstwa ogrodnicze i producentów galanterii ogrodowej, a także wszystkich miłośników kwiatów i ogrodów z okolic całego Trójmiasta na 16. edycję bardzo popularnej imprezy „Ogród” do zabytkowego zespołu dworsko-parkowego Kolibki w Gdyni Orłowie (vis-à-vis CH Klif). 
 
Park Kolibki – jego wielkość i różnorodność terenu, historyczne okazy drzew, dogodne położenie oraz wybujała przyroda budzącą się do życia o tej porze roku – to świetne miejsce na wystawę ogrodniczą oraz piknik w mieście. Wzdłuż alei spacerowej wewnątrz parku, na czterech polanach, zlokalizowane zostaną stoiska handlowe z kwiatami rabatowymi i balkonowymi, krzewami owocowymi oraz ozdobnymi, bylinami, ziołami i cebulkami oraz galanterią ogrodową. 
 
– „Ogród” to także piknik rodzinny, to trójmiejskie garden party. Dla osób chcących tylko odpocząć, posłuchać dobrej muzyki, spróbować smacznych potraw regionalnych na łonie natury i dokonać zakupów przygotowaliśmy szeroką ofertę od producentów z całej Polski. W programie imprezy koncerty muzyki ogrodowej, klasycznej i relaksacyjnej. Zależy nam na stworzeniu warunków do miłego i pożytecznego spędzania czasu z całą rodziną na łonie natury – mówi Agata Gierjatowicz, organizatorka targów. Dla miłośników kwiatów organizatorzy przygotowali warsztaty florystyczne, dla właścicieli ogrodów, balkonów i tarasów pokazy komponowania wieloletnich roślin w donicach oraz zasad dobrego komponowania ziół i warzyw w pojemnikach. 
 
Więcej informacji na stronie: www.ogrod-gdynia.pl 
 
 
REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: