Targi Rënk już w ten weekend!

W najbliższy weekend, w dniach od 13-15 maja, odbędzie się XIV edycja Targów Rënk w Gdańsku pod patronatem medialnym „Biznesu Ogrodniczego”

W tym roku w wystawie weźmie udział ok. 250 wystawców, m.in. producenci kwiatów rabatowych, bylin i krzewów, podłoży, donic, narzędzi, środków ochrony roślin oraz mebli ogrodowych. Na zwiedzających czekać będą liczne atrakcje. Gościem wystawy będzie Katarzyna Bellingham, znana z poniedziałkowych programów antenowych Radia Gdańsk, która będzie Członkinią Komisji Konkursowej,  zaś w godzinach od 15:00 do 16:00 w sobotę na scenie będzie udzielała fachowych  porad  ogrodniczych, nawiązując głównie do tematyki „Ogrodów XXI wieku”.

– Przygotowaliśmy szereg konkursów skierowanych do gości targów. Jednocześnie tradycyjnie już komisja konkursowa wyłoni laureata spośród wystawców w kategoriach: najpiękniejsze stoisko wystawy, najpiękniejszy kwiat, najciekawszy produkt do ogrodu, najpiękniejszy krzew i najpiękniejsze drzewko – tłumaczy Hanna Czapiewska, kierownik Działu Marketingu i Nieruchomości w Pomorskim Hurtowym Centrum Rolno-Spożywczym Rënk.

 

– Naszą imprezę odwiedza ponad 27 tys. klientów. Taki wynik frekwencji mówi sam za siebie i wskazuje na ciągle rosnący popyt w branży ogrodniczej. Naszymi dodatkowymi atutami są lokalizacja i miejsce imprezy. Infrastruktura oraz centralne położenie Rënku względem aglomeracji trójmiejskiej i autostrady umożliwiają dogodny dojazd i łatwe przyjęcie tak dużej liczby klientów – podkreśla Hanna Czapiewska.

Wiosna w ogrodzie cieszy się ogromną popularnością. – Jesteśmy na tych targach od roku 2004. Na wydarzenie to przybywają tłumy klientów. Jesteśmy zawsze bardzo zadowoleni z wystawy. Mnóstwo klientów oraz ogromne zainteresowanie ofertą utwierdziły nas w przekonaniu, że warto tu przyjeżdżać – mówi Magdalena Wędrowska, właścicielka Szkółki Roślin Ozdobnych ,,Clematisy” M.K.J. Wędrowscy.

 

– Targi Rënk są jednymi z największych na ternie województwa pomorskiego, które przyciągają wielu miłośników ogrodów nie tylko z Trójmiasta, ale i okolic. Od wielu lat marka Kronen jest obecna na targach Rënk. Jak każde targi, także i te są doskonałą okazją do bezpośredniej rozmowy i wysłuchania opinii klientów. Mamy również możliwość pokazania naszych nowości i zainteresowania zakupem odwiedzających event – mówi Paweł Kanderski, kierownik regionu firmy Lasland.

 

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: