Targi Twój Dom, Twój Ogród

 Już w najbliższy weekend, w dniach 18-19 marca Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Mazury w Ostródzie zmieni się w miejsce, które powinna odwiedzić każda osoba planująca budowę lub remont domu, przearanżowanie tarasu lub ogrodu. Odbędą się tu  bowiem targi Twój Dom, Twój Ogród oraz kiermasz „Zielona Arena” pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego” i magazynu „Garden&Trends”

 
 
Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, która weźmie udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym aranżacji ogrodów. 
 Przez dwa dni w jednym miejscu każdy będzie mógł zapoznać się z najnowszymi trendami dotyczącymi projektowania domów i ogrodów, nabyć lub zamówić materiały i produkty potrzebne do wykonania wymarzonego projektu i w końcu znleźć firmę, która ten projekt zrealizuje.
 
Twój Dom, Twój Ogród to nie tylko prezentacja produktów i usług wystawiających się firm, ale również bogaty program wydarzeń towarzyszących, tj.: pokazy, warsztaty, konkursy dla odwiedzających. W tym samym terminie odbędzie się również inny cykliczny event – kiermasz ogrodniczy „Zielona Arena”, co jest uzupełnieniem całej oferty imprezy: materiały budowlane, maszyny budowlane i ogrodnicze, wyposażenie wnętrz, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, chemia budowlana, mała architektura, środki ochrony roślin, oczka wodne i baseny.
 
 
 
 
REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: