Targi w Białymstoku

Hurtownia Incofer Garden po raz pierwszy organizuje targi zatowarowaniowe. Klienci firmy spotkają się w Białymstoku już 27 listopada w Hotelu Gołębiewski. Na targach obecni będą również przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego”

Sezon ogrodniczy coraz bardziej się rozkręca! Kolejna hurtownia zaprasza na targi zatowarowaniowe. Branża ogrodnicza wbrew pozorom w listopadzie i grudniu intensywnie pracuje i przygotowuje się do nowego sezonu. Korzyści z przedsezonowych spotkań czerpią wszystkie zainteresowane strony – zarówno dostawcy, jak i odbiorcy. Jakie nowości trzeba mieć w ofercie na 2014 rok, aby odnieść sukces w sprzedaży? Już wkrótce zobaczymy, co przygotowali producenci.

 – Targi zatowarowaniowe to ważne spotkanie, ponieważ pozwala na wymianę doświadczeń biznesowych, a naszym dostawcom na zaprezentowanie swojej oferty i przedstawienie nowości. Jest to ogromna szansa na bezpośrednie dotarcie do licznego grona klientów – podkreśla Marek Dudko, właściciel hurtowni Incofer Garden.

W trakcie spotkania w Białymstoku klienci będą mieli możliwość składania zamówień pakietowych. Wśród wystawców znajdą się takie firmy, jak: Agropak, Agrosimex, Cellfast, Marolex, Globol Polska, COMPO, Hydrokomplet oraz Kozielski.

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: