Portal Branży Ogrodniczej

Targi Flormart już wkrótce

Gatunki śródziemnomorskie, jak ruskus, ozdobne zioła, formowane krzewy, europejskie premiery nowych odmian to tylko część atrakcji 62. edycji Targów Flormat, która już 13-15 września 2012 r. rozpocznie się na terenie centrum targowego Padovafiere w Padwie

Targi Flormart, to wydarzenie o ugruntowanej renomie, które gromadzi ścisłe grono liderów branży ogrodniczej. W tegorocznej edycji uczestniczyć będzie około 1000 wystawców. Targi odwiedzi ponad 25.000 zwiedzających. Nie może wśród nich zabraknąć  importerów i dystrybutorów kwiatów doniczkowych, kwiatów ciętych, roślin szkółkarskich i dekoracji  oraz osób zarządzających zielenią miejską, architektów krajobrazu, przedstawicieli zrzeszeń szkółkarzy i innych profesjonalistów z branży.

 

Targi Flormart – Międzynarodowy Salon Szkółkarsko-Kwiaciarski to  jedna z najstarszych imprez targowych w Europie i  jedno z najważniejszych międzynarodowych spotkań, podczas którego prezentowana jest kompleksowa oferta.
Impreza stała się uznanym międzynarodowym forum przedstawicieli biznesu roślin ozdobnych. Podczas targów prezentowane są charakterystyczne gatunki śródziemnomorskie, jednak nie brakuje i tych o szerszym zasięgu, których nowe odmiany mają niekiedy w Padwie europejskie premiery, wyprzedzające listopadowe targi Horti Fair w Amsterdamie czy lutowe IPM w Essen.

 

                                                                   

W ramach targów zorganizowana zostanie ekspozycja nowych produktów ("Idea Lane"), a zwiedzający będą mieli możliwość ich oceny ("Test of the Public"). Włoskie kwiaciarstwo oraz szkółkarstwo przyciąga ze względu na oryginalny asortyment roślin.

Więcej informacji o targach FLORMART 2012 można znaleźć na stronie internetowej:
www.flormart.it

Polecamy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.