Portal Branży Ogrodniczej

Targi Vitrel 2011 – już jutro!

Już jutro, w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem rozpoczyna się kolejna edycja wystawy Vitrel 2011 – Targi Szkła i Ceramiki, Artykułów do Wyposażenia Kuchni i Wystroju Wnętrz – JESIEŃ 2011, nad którą patronat medialny objął "Biznes Ogrodniczy"

 

Uznane w kraju i za granicą, największe targi tej branży w Polsce, odbywają się dwa razy w roku – jako edycja jesienna i wiosenna. Edycja JESIEŃ 2011 organizowana jest w hotelu MERCURE – KASPROWY w Zakopanem.
Targi, ze względu na swą specyfikę, funkcjonowały na rynku od kilkunastu lat pod nazwą: GIEŁDA SZKŁA I CERAMIKI ORAZ ARTYKUŁÓW DO WYSTROJU DOMU.
Ponieważ organizowane są w hotelach, poza typowymi dla innych targów kontaktami: wystawca – kontrahent, na stoiskach – umożliwiają nawiązanie dodatkowych, bezpośrednich  kontaktów handlowych w  kuluarach. Uczestnicy Targów wypowiadają się o nich w samych superlatywach: zawierają konkretne kontrakty, nawiązują mnóstwo cennych kontaktów rokujących współpracę w przyszłości, umacniają więzi istniejące w tej branży od lat, a wszystko to przy dużo niższych, od innych targów, kosztach uczestnictwa. Obszerna fotorelacja z targów już wkrótce.

 

Polecamy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.