TOP 100 już za miesiąc

 „Biznes Ogrodniczy”, jako jedyne biznesowe czasopismo na rynku, regularnie dostarcza całej branży rzetelnych informacji z pierwszej ręki. Już w lipcu do naszych Czytelników trafi „TOP 100” – nowe, rozszerzone zestawienie największych centrów ogrodniczych. Po raz pierwszy niezależne placówki detaliczne zostaną w nim uszeregowane według lokalizacji, zaprezentujemy także przegląd nowych punktów handlowych oraz najważniejszych zmian w istniejących centrach ogrodniczych. W „TOP 100” znajdzie się też przejrzysty indeks umożliwiający szybkie znalezienie wybranego centrum oraz jedyna na rynku mapa centrów ogrodniczych.  

 
Wydane w lipcu 2012 roku zestawienie centrów ogrodniczych „TOP 55” cieszyło się dużą popularnością w całej branży. Do redakcji regularnie napływają prośby o przesyłanie tej publikacji, co utwierdza nas w przekonaniu o jej użyteczności i praktyczności.
 
– Ubiegłoroczne zestawienie centrów ogrodniczych wydane przez „Biznes Ogrodniczy” jest narzędziem pracy zarówno dla mnie, jak i dla handlowców, z którymi współpracuję. Tego typu opracowania są bardzo pomocne przy planowaniu podróży biznesowych. Jestem przekonany, że „TOP 100”, w którym centra ogrodnicze zostaną uszeregowane według województw, będzie bardzo użyteczne dla całej branży – mówi Wojciech Grabowski, dyrektor ds. handlowych w firmie Hydrokomplet.  
 
Od lat w rubryce „Z wizytą u” opisujemy wybrane centra ogrodnicze, śledząc na bieżąco ich sytuację i potencjał. Inspirujemy do działania i wprowadzania zmian. Taką rolę spełni także „TOP 100”, dzięki któremu właściciele centrów ogrodniczych będą mogli porównać swoje placówki z innymi wiodącymi w kraju. – Podpatrywanie dobrych rozwiązań może stać się dla nich impulsem do rozwoju – mówi Dorota Muszyńska, marketing manager Central Europe & Russia w firmie Bayer. 
 
„TOP 100” to skuteczne medium reklamowe dla producentów, którzy chcą współpracować ze wszystkimi najważniejszymi centrami ogrodniczymi, przedstawicieli handlowych, którzy poszukują nowych klientów oraz hurtowni, które chcą rozwijać swoją działalność.
 
Tylko z „TOP 100” 100% gwarancji sukcesu w promowaniu marki lub konkretnych produktów nie tylko w miesiącu publikacji, ale znacznie dłuższym czasie. 
 
Kontakt:
Biznes Ogrodniczy 
ul. Grunwaldzka 43/1
60-784 Poznań
tel. 61 820 41 75 
 

 

REKLAMA
Kronen reklama