Portal Branży Ogrodniczej

Top Innowacja kwietnia

O nagrodzonych w kwietniu Top Innowacją dekoracyjnych płytkach na owady DUO DECOR z Sabiną Jasiukiewicz, marketing manager w firmie Bros, rozmawia Agnieszka Idziak

0

Czym Dekoracyjne płytki na owady DUO DECOR wyróżniają się na rynku, co stanowi o ich innowacyjności?
Tradycyjne płytki na owady są znane i cenione na polskim rynku od wielu lat, ale dwie istotne cechy naszego nowego produktu sprawiają, że płytki BROS DUO DECOR mocno się od nich odróżniają i dla większości klientów są bardziej atrakcyjne. W skład opakowania wchodzą dwie płytki, które ustawiamy w przeciwległych częściach dużego pomieszczenia, dzięki czemu parująca substancja aktywna może szybciej i bardziej równomiernie wypełnić cały pokój, a tym samym lepiej go chronić. Natomiast w przypadku mniejszych pomieszczeń możemy te płytki stosować osobno w różnych pomieszczeniach, lub jedna po drugiej. Daje to klientowi dużo większą swobodę, jeśli chodzi o wykorzystanie takiego produktu. Druga istotna cecha Płytek na owady DUO DECOR, to jak sama nazwa wskazuje, wyjątkowo atrakcyjny design. Tradycyjne płytki nie prezentowały się zbyt ciekawie i klienci stawiali je w takich miejscach, by nie są zbyt widoczne. Nasze nowe płytki są bardzo ładne, a subtelny, elegancki wzór w połączeniu z dyskretnym kolorem sprawiają, że pasują do każdego pomieszczenia.
Dla jakiego klienta jest to produkt, jakie oczekiwania nabywców spełnia i ile trwały prace nad jego przygotowaniem?
Płytki DUO DECOR są przede wszystkim skuteczne w działaniu, więc to produkt adresowany praktycznie do każdego, komu przeszkadzają muchy i komary w domu lub mieszkaniu. Tak więc spełniają one wymagania, jakie klienci mają wobec produktu biobójczego, a wartością dodaną jest to, że dodatkowo cieszą oko atrakcyjnym wyglądem. W przypadku naszych nowych płytek nie ma już dylematu „gdzie to postawić, żeby działało dobrze, ale nie rzucało się za bardzo w oczy”. Prace nad produktem trwały kilka miesięcy i wbrew pozorom najbardziej pracochłonny okazał się etap kreacji wizualnej – wybór wzoru i koloru. Bardzo zależało nam na tym, aby stworzyć taką płytkę, która będzie pasowała zarówno do tradycyjnie urządzonego salonu, jak i nowoczesnej kuchni; zarówno do wnętrza urządzonego w neutralnych kolorach, jak i takiego, w którym barwy zostały wykorzystane w dużo odważniejszy sposób.
Bros działa na rynku bardzo aktywnie, wprowadzając liczne nowości. Czego możemy się jeszcze w tym roku spodziewać?
Bardzo miło mi słyszeć takie stwierdzenie. Rzeczywiście staramy się co roku zaskakiwać klienta jakimiś nowościami w ofercie i Płytki na owady DUO DECOR są tego dobrym przykładem. Jednak biorąc pod uwagę sezonowość branży, staramy się, aby nowe pozycje pojawiały się w asortymencie na przełomie roku, tak aby wczesną wiosną miały szansę trafić już do klienta ostatecznego. Tak więc większość tegorocznych nowości jest już na rynku, m.in.: Siatka magnetyczna na owady, Packa na muchy „kwiatek” czy nowa wersja Woreczka na mole, tym razem o zapachu kwiatu pomarańczy. Natomiast o nowościach na sezon 2018 z ogromną przyjemnością opowiem Państwu już jesienią.

Polecamy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.