Top Innowacja maja

W maju Top Innowacją nagradzamy NAWÓZ WAPNO WĘGLANOWE GRANULOWANE FIRMY SUMIN. Gratulujemy!

 

Nawóz SUMIN WAPNO WĘGLANOWE GRANULOWANE produkowany jest w technologii ekologicznej, tzn. z naturalnych kopalin, bez obróbki chemicznej.

Charakteryzuje się 100% reaktywnością, co oznacza, że bezpośrednio po trafieniu do gleby wchodzi w reakcję z roztworem glebowym.  Nawóz można stosować na wszystkich rodzajach gleb wymagających wapnowania.

SUMIN WAPNO WĘGLANOWE GRANULOWANE  szybko podnosi odczyn gleby, co przekłada się na wzrost efektywności pobierania przez rośliny składników pokarmowych, skutecznie hamuje toksyczne działanie glinu występującego naturalnie w glebie. Umożliwia to rozwój pożądanej mikroflory, co wpływa  na przebieg  procesu mineralizacji materii organicznej w glebie i jednocześnie ogranicza rozwój chorobotwórczych grzybów. Optymalnym terminem stosowania jest okres po zbiorach warzyw i owoców: późne lato, do późnej jesieni oraz okres wiosenny.  Zalecane jest również używanie wapna pogłównie, w okresie wegetacji roślin. Produkt może być stosowany całorocznie na trawnikach.

Efekty są widoczne już w pierwszym roku. W trakcie stosowania można mieszać z wieloma nawozami mineralnymi. Produkt zakwalifikowany użytku w rolnictwie ekologicznym.

Pojemności – 3 kg, 10 kg.

SUMIN

Świerkówki 15A, 64-605 Wargowo

www.sumin.com.pl

 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: