TOP INNOWACJA marca – modele kosiarek – Twinclip – Stiga

O innowacyjnych kosiarkach – Twinclip nagrodzonych w marcu Top Innowacją z Marcinem Liszyńskim, dyrektorem handlowym marki Stiga rozmawia Agnieszka Idziak

Czym modele kosiarek Twinclip wyróżniają się na rynku? Co stanowi o ich innowacyjności i zapewni przewagę nad konkurencją?
Przede wszystkim kosiarki mają całkowicie nową konstrukcję. Zaczynając od noża, który ma opatentowany kształt – posiada podwójne końcówki tnące na różnych wysokościach – przez hybrydowy korpus, w którym zastosowano materiały takie jak stal czy aluminium aż dwukrotnie podnoszące jego sztywność. Kosiarki wyróżnia profesjonalna aluminiowa przekładnia czy wzmocnione osie kół. Modele posiadają nowe koła oraz łożyska o większym przekroju zdolne do przenoszenia znacznie większych obciążeń. Twinclip wyróżnia  specjalna rączka z ultranowoczesną regulacją wysokości. Dodatkowo nowe modele posiadają opatentowane rozwiązanie w postaci specjalnego kosza na trawę typu ‘plug in’ – oznacza to, że kosz ściągamy i zakładamy jedną ręką – zupełnie inaczej niż dotychczas.

Dlaczego zdecydowali się Państwo poszerzyć ofertę właśnie o kosiarki Twinclip?
Oferta marki Stiga systematycznie jest poszerzana o nowe, innowacyjne maszyny. Nasi klienci oczekują solidnych rozwiązań z najwyższej półki – Twinclip jest odpowiedzią na ich potrzeby. Cały czas wprowadzamy sprzęt, który zwiększa komfort pracy klientów w ogrodzie. Podczas projektowania i konstruowania produktów kładziemy ogromny nacisk na sprawność i wydajność maszyn, ale także na komfort użytkowników i ich wymagania.
 

Jakich maszyn zatem szukają obecnie klienci, na co zwracają uwagę przy wyborze kosiarek?
Klienci poszukują przede wszystkim rozwiązań solidnych, trwałych, wygodnych i łatwych w obsłudze, posiadających unikatowe cechy – tak unikatowe jak oni sami. Zwracają uwagę na produkty zaawansowane technologicznie z nowymi rozwiązaniami, które sprawiają, że koszenie trawy jest wygodne, szybkie i łatwe. Dlatego decydują się na wybór maszyn z portfolio marki Stiga, które spełniają te wymagania pod każdym kątem.
 

 

REKLAMA
Kronen reklama