Portal Branży Ogrodniczej

Top Innowacja czerwca Bros i Cellfast

W czerwcu certyfikat Top Innowacja został przyznany firmie Bros za Płyn na komary i kleszcze Zielona Moc oraz firmie Cellfast za Wózek metalowy EXPLORER
 

Płyn na komary i kleszcze Zielona Moc

Płyn na komary i kleszcze Zielona Moc to innowacyjny preparat repelencyjny stworzony na bazie składników pochodzenia roślinnego. Środek skutecznie odstrasza komary, meszki i kleszcze. –  Płyn ma przyjemny, świeży zapach, a dodatkową zaletą produktu jest fakt, że nie pozostawia tłustych plam na odzieży. Preparat nie tylko odstrasza, ale dzięki zawartości aloesu posiada również właściwości nawilżające i pielęgnujące skórę – mówi Sabina Jasiukiewicz, manager ds. marketingu z firmy Bros. Produkt nie zawiera substancji chemicznej DEET, ani żadnych syntetycznych środków chemicznych. Preparat działa od razu po zastosowaniu i chroni przed owadami do kilku godzin.

Bros
ul. Karpia 24
61-619 Poznań
www.bros.pl
 

Wózek metalowy EXPLORER

Wózek Explorer został wykonany z wysokiej jakości stali i aluminium. Kształt bębna ułatwia nawijanie węża i zapobiega jego załamywaniu się. Wózek posiada funkcjonalną składaną korbkę o ergonomicznym kształcie. Szeroki rozstaw kół zapewnia łatwe i stabilne prowadzenie. Regulowana długość rączki, wygodny gumowany uchwyt rączki. – Konstrukcja wózka umożliwia wygodne przewożenie i przechowywanie długich odcinków węża,  a wbijane nóżki zapewniające stabilność wózka w trakcie rozwijania węża – mówi Mariusz Niepokój,  kierownik ds. sprzedaży w firmie Cellfast.

Cellfast
ul. Drzymały 41
38-400 Krosno

www.cellfast.com.pl

 

Polecamy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.