Torseed zaprasza do Lublina

Już za kilka dni, 29 listopada, odbędzie się spotkanie odbiorców produktów ogrodniczych z Hurtowni Torseed w Wierzchowiskach Drugich

Spotkanie z właścicielami sklepów i centrów ogrodniczych odbędzie się w obiektach Lubelskiego Inkubatora Technologicznego przy ulicy Dobrzańskiego 1.
– Spodziewamy się udziału ok. 70 osób reprezentujących ok. 50 podmiotów handlowych – informuje Zygmunt Cieślik, prezes zarządu firmy Torseed.

W ramach spotkania przewidziano m.in. prezentację oferty i nowości hodowlanych firmy Torseed, a także przedstawienie ofert handlowych i przyjmowanie zamówień. W programie są także prelekcje „Z jakich unijnych środków wsparcia będą mogły skorzystać sklepy i centra ogrodnicze z województwa lubelskiego” oraz „Róże w ogrodach i sklepach ogrodniczych – co doradzać i jak eksponować róże z oferty handlowej Torseed”.

Zakończeniem spotkania będzie musical „Machiavelli”. Na spotkanie do Lublina zapraszają: Ampol-Merol, Agrimpex, Arox- Green Garden, Bros, Cemex, COMPO, EkoDarPol, FN Granum, Glotox, Grupa INCO, Jak-Met, Marolex, Romanik, Sumin, Vaco oraz Torseed.
 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: