Vilmorin Garden dla fundacji „Akogo”

Firma Vilmorin Garden znalazła się w gronie partnerów wyjątkowego wydarzenia kulturalnego „100 Polaków – 1 Polska” z którego dochód zostanie przekazany na fundację „Akogo” i klinikę „Budzik” Ewy Błaszczyk

Gala z okazji premiery albumu i wystawy „100 Polaków – 1 Polska” odbyła się 17 października w hotelu Raddison Blue Sobieski w Warszawie. Udział w niej wzięli czołowi dystrybutorzy Vilmorin Garden, wydawca „Biznesu Ogrodniczego’ oraz zarząd i przedstawiciele Vilmorin Garden.
Autorem oprawy artystycznej i niezwykłego albumu „100 Polaków – 1 Polska” jest fotografik Sebasstian Skalski, który do projektu zaprosił Polaków, którzy z racji profesji jaką reprezentują i osobowości tworzą wizerunek i historię kraju.
 

Za odnoszone sukcesy związane z działalnością firmy została wyróżniona w albumie dyrektor sprzedaży na Europę centralną i wschodnią w firmie Vilmorin Garden, Violetta Ratajczak.  Zaangażowanie Vilmorin Garden na wielu płaszczyznach doceniane jest również przez inne środowiska zaangażowane w promocję Polski.
 

Cieszy fakt, iż CSR, czyli Społeczna Odpowiedzialność Biznesu staje się w działalności firm z branży ogrodniczej coraz popularniejsza. Działania takie jak te podejmowane przez Vilmorin Garden zasługują na szacunek i powinny stanowić wzór dla innych przedsiębiorstw zielonej branży – podsumował Jarosław Olewicz, wydawca „Biznesu Ogrodniczego”. 
 

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze