Vitrel już niebawem

Ponad 140 wystawców, najnowsze trendy i wiele ciekawych inspiracji – przed nami najważniejsza w Polsce impreza branży decor, której patronem medialnym został „Biznes Ogrodniczy”. Targi Vitrel odbędą się w dniach 19-20 maja w Serocku pod Warszawą

Wiosenna edycja największych w Polsce Targów Szkła i Ceramiki, Artykułów Dekoracyjnych i Upominków zapowiada się imponująco. W imprezie będzie uczestniczyć ponad 140 wystawców z Polski i z zagranicy. Nie zabraknie takich renomowanych wystawców jak: Belldeco, Dekor-Pap, Ewax, Hanipol, Regnum, Bettina, P&P, Armir, RM Collection, Anlux, Eurofirany, Adpal, Grupa Zachodnia, czy Home Decoration.

 

– Od kilku lat systematycznie bierzemy udział w targach Vitrel. Jest to spotkanie wyłącznie biznesowe, nie ma tu dnia przewidzianego dla klienta ostatecznego. Czas spędzony na targach wykorzystujemy efektywnie. Na wiosenną edycję do Serocka przyjeżdża wielu zagranicznych klientów z Północnej i Wschodniej Europy, natomiast do Zakopanego z Południowej, zwłaszcza z Czech i Słowacji. Organizacja targów jest bardzo sprawna. Dzięki udziałowi w imprezie możemy także zobaczyć, co dzieje się na rynku, jakie panują nastroje – mówi Agnieszka Kowalska, właścicielka firmy Belldeco.

 

Wystawcy zaprezentują szeroki wachlarz produktów do wyposażenia i dekoracji wnętrz, tarasów i ogrodów, takich jak: szkło, porcelana i ceramika, lampy, świece, donice, zegary, lustra, obrazy i ramy, drobne stylowe meble, figury i figurki, sztuczne kwiaty, designerskie prezenty i upominki.

 

– Zapraszamy do odwiedzenia targów właścicieli centrów ogrodniczych, salonów meblowych, hurtowni, sklepów i sieci. Podczas nich będzie można zapoznać się z imponującą ofertą produktów, poznać najnowsze trendy, porównać jakość i ceny oferowanego asortymentu oraz dokonać optymalnych zamówień do swoich placówek handlowych – mówi Elżbieta Ziarnicka, organizator targów.

 

Vitrel spośród innych imprez i spotkań branżowych wyróżnia się specyficzną formułą. Poza typowymi spotkaniami biznesowymi na stoiskach, bezpośrednie, nieformalne kontakty można nawiązać w kuluarach, w przyjemnej i mniej formalnej atmosferze. Targi odbywają się bowiem w hotelu, w którym zatrzymują się wystawcy i firmy handlowe.
 

REKLAMA
Kronen reklama