W. Legutko podsumowuje

W ubiegły piątek, w malowniczo położonej Villi Natura (Dolsk, woj. wielkopolskie) odbyło się spotkanie, którego celem nadrzędnym, ale nie jedynym, było podsumowanie sezonu 2010/2011 oraz zapowiedź kolejnego okresu sprzedaży nasion

 

Jak wynika z przedstawionych materiałów, które zaprezentował sam właściciel, wzrost sprzedaży nasion firmy W. Legutko wyniósł ponad 20%. – W tym roku udało nam się również wzbogacić ofertę o szeroki asortyment cebul jesiennych – powiedział Wiesław Legutko. – To dzięki pracy i zaangażowaniu całego zespołu udało nam się osiągnąć sukces – podsumował właściciel. – Szczególne podziękowania należą się jednak naszym partnerom biznesowym, którzy w największym stopniu przyczynili się do rozwoju naszej firmy – spointował.

 

 

 

Z tego względu podczas spotkania przyznano szczególne wyróżnienia i nagrody za najlepsze wyniki sprzedaży, za największą dynamikę wzrostu, za najdłuższy czas współpracy, najszerszy asortyment. Wyróżnienie trafiło również dla najlepszego płatnika i debiutanta, którego pierwszy rok współpracy wróży ogromny sukces.

 

 

blank

W podsumowaniu sezonu sprzedaży wziął również udział Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju miesięcznika „Biznes Ogrodniczy”, który w formie krótkiej prezentacji przedstawił stan obecny rynku nasion hobbystycznych, jego perspektywy rozwoju oraz możliwości sprzedażowe, jakie się z nim wiążą.

 

 

blank

Spotkanie uświetnił gość-niespodzianka, wspaniała artystka wielkiego formatu – Hanna Banaszak wraz z wyśmienitym zespołem, która swym głosem uwiodła ponad stuosobową publiczność.

 

 

blank

 

 

blank

 

 

blank

 

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: