W. Legutko stawia na rozwój

W piątek, 29 lipca 2016 r., odbyła się uroczystość otwarcia nowej hali produkcyjno – magazynowej firmy W. Legutko. Przedstawiciele ,,Biznesu Ogrodniczego” wzięli udział w wydarzeniu

 

Budowa obiektu rozpoczęła się w lipcu poprzedniego roku. Hala została wybudowana w ciągu sześciu miesięcy i oddana do użytku w połowie stycznia 2016 roku. – Rozwój naszej firmy wymagał zapewnienia odpowiedniej infrastruktury logistyczno-magazynowej, dlatego postanowiliśmy ją rozbudować – mówi dr inż. Wiesław Legutko, właściciel firmy. Na chwilę obecną na terenie budynku o łącznej powierzchni użytkowej 4910 m² znajduje się magazyn wysokiego składowania materiału siewnego, regały do magazynowania wyrobów gotowych oraz urządzenia do konfekcjonowania nasion. Nowa infrastruktura powiększy z pewnością nasze możliwości dystrybucyjne oraz pozwoli na szybszą realizację zamówień – dodaje.

 

W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych oraz klienci biznesowi firmy W. Legutko. – Pragnę bardzo serdecznie podziękować firmie W. Legutko za zaproszenie na uroczyste otwarcie nowej hali produkcyjno – magazynowej, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jest ona potwierdzeniem ogromnego potencjału i rozwoju, na który stawia firma – chwali event Jarosław Olewicz, wydawca magazynu „Biznes Ogrodniczy”.

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: