W piątek targujemy w Łysomicach

W najbliższy piątek w Łysomicach 26 producentów oraz przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” wezmą udział w czwartej już edycji targów zatowarowaniowych, organizowanych przez hurtownię ROL-PEST

Przedstawiciele zielonej branży spotkają się 10-11 stycznia 2014 w hotelu Monet w Łysomicach. – Targi są wspaniałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń, zaprezentowania produktów, własnych marek i oferty na sezon 2014. Hurtownia stanowi swoisty łącznik pomiędzy producentem a detalistą, dlatego na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność dbania o harmonijną współpracę – mówi Tadeusz Wadych, prezes hurtowni. Wśród wystawców obecni będą przedstawiciele firm: Agrecol, Agrimpex, Agropak, Ampol Merol, Best Pest, Bio Arcus, Bros, Cellfast, Centnas, Glotox, Grupa Inco, Granum FN, Hollas, Kard, Kozielski, Kwazar, Lamela, Lasland, Lustan, Marma, Marolex, Plantpol, KHiNO Polan, Vilmorin Garden, Ramp i Romanik.

– Ubiegłoroczne targi w hurtowni ROL-PEST okazały się dużym  sukcesem handlowym. Jestem pewna, że tegoroczna edycja będzie równie udana. Targi rozwijają się coraz prężniej, o czym świadczy zwiększająca się liczba wystawców. Niewątpliwie tego typu imprezy są niezbędne dla rozwoju rynku ogrodniczego w Polsce. Jest to doskonały element integracji pomiędzy hurtownią, a właścicielami sklepów i cnetrów ogrodniczych– mówi Agnieszka Idziak, redaktor prowadzący „Biznesu Ogrodniczego”.

 

"Biznes Ogrodniczy" jest patronem medialnym targów. W imienu swoim i własciciela serdeczenie zapraszamy na to spotkanie!

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: