Portal Branży Ogrodniczej

Weekend z Rodzinnymi Warsztatami Ogrodniczymi

W miniony weekend odbyły się 3 spotkania w ramach eventu Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego” i magazynu „Garden & Trends”. Najbliższe spotkania odbędą się w PSB Mrówka w Gnieźnie oraz w Centrum Ogrodniczym Torseed w Toruniu

Kolejne 3 niezwykle udane spotkania z przedstawicielami firm Agrecol, Kronen i Lamela oraz z Witoldem Czuksanowem odbyły się w Centrum Ogrodniczym F1 w Chojnicach, w Centrum Ogrodniczym AGROMA w Koszalinie oraz w Centrum Ogrodniczym LAWENDA w Szczecinie. Tematem przewodnim warsztatów była majówka.

–  Za nami wyjątkowo ciepłe i słoneczne Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze. We wszystkich miejscach rodziny zmierzyły się z trudnym, ale pasjonującym zadaniem sadzenia sadzonek roślin przygotowanych w tradycyjny sposób, czyli z odkrytym korzeniem. Powiedzieć trzeba prawdę: bywało różnie z tym sadzeniem, ale generalnie podczas wszystkich trzech spotkań uczestnicy wykazali się niezłymi umiejętnościami. Trzeba też pogratulować odwagi i poczucia humoru, których od uczestników również wymagamy! Na kolejny weekend zapraszamy mieszkańców Gniezna i Torunia – podsumowuje Witold Czuksanow, prowadzący akcję.

Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze to wspólne przedsięwzięcie firm Kronen, Agrecol i Lamela, popularyzujących wiedzę o roślinach i amatorskie ogrodnictwo, które prowadzi Witold Czuksanow, autor audycji telewizyjnych i książek o tematyce ogrodniczej.

Kolejne spotkania w ramach Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych 2016:
 
13 maja, piątek: PSB Mrówka w Gnieźnie „Kwiaty w ogrodzie i na balkonie”
14 maja, sobota: Centrum Ogrodnicze Torseed w Toruniu „Wiosenny ogród z Witoldem Czuksanowem”
20 maja, piątek: Centrum Ogrodnicze Cisek Jaczów koło Głogowa „Festiwal Kwiatów w Centrum Ogrodniczym”
21 maja, sobota: Centrum Ogrodnicze Żulicki w Kołobrzegu „71 wiosna u Żulickich”
25 maja, środa: Centrum Ogrodnicze ACM w Kielcach „Hortensja dla każdego”

 

Polecamy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.