Weekendy z Westland

Nagroda główna w loterii „Weekendy z Westland”, promująca produkty marki Grow Sure, trafiła już do nowego właściciela. Pan Mariusz został szczęśliwym posiadaczem skutera elektrycznego Romet EV1

„Weekendy z Westalnd” – loteria, która od kwietnia do maja zachęcała konsumentów w marketach Bricomarché do zakupu produktów firmy Westland została zakończona. Klienci, którzy kupili w tym czasie jeden z nich, mogli wziąć udział w losowaniu nagród godzinowych, nagród dnia – zestawów produktów marki Grow Sure oraz nagrody głównej – skutera elektrycznego.

 – Jeśli klient ma do wyboru kilka produktów o podobnym działaniu czy zastosowaniu, szansa wygrania atrakcyjnej nagrody może przesądzić o ostatecznej decyzji. Ważny jest też czas, w którym można wygrać i otrzymać nagrodę. W przypadku loterii Westland klienci dostawali informację o wygranej oraz samą nagrodę bardzo szybko. Nasza loteria cieszyła się dużym zainteresowaniem, trudno jednak dokładnie oszacować jej bezpośredni wpływ na wielkość sprzedaży – mówi Krystyna Lemke, Marketing Director w firmie Westland. – Taka aktywność marketingowa jest pozytywnie odbierana przez klientów, o czym świadczy duża liczba zgłoszeń od naszych partnerów handlowych, którzy poprzez tego typu działania zwiększają atrakcyjność swoich placówek – dodaje Krystyna Lemke.

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze