Laur Konsumenta dla firmy WegAna

WegAna uhonorowana Laurem Konsumenta

Firma WegAna w 2023 roku została uhonorowana nagrodą Laur konsumenta. Tak o tym wyróżnieniu opowiada Anna Rutkowska – właścicielka firmy.

„Rok 2023 przyniósł nam mały sukces. Jako młoda firma działająca od 2019 roku, oferująca nasiona pod marką WegAna, zostaliśmy zauważeni i uhonorowani renomowaną nagrodą „Laur Konsumenta Odkrycie 2023”. Nagroda „Laur Konsumenta” to wyróżnienie o wyjątkowym prestiżu, cenione jako jeden z najstarszych i najbardziej uznanych certyfikatów konsumenckich w Polsce.
„Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2023” to efekt opinii wyrażonych w sondażu konsumenckim. Cieszymy się że z każdego głosu oddanego na nasiona marki WegAna, za to że nasze produkty zostały zauważone i pozytywnie ocenione przez Konsumentów w tak szerokiej gamie nasion jakie są dostępne na polskim rynku.

Kategoria „Odkrycie Roku” została stworzona z myślą o produktach i usługach innowacyjnych, które działają na rynku stosunkowo krótko, lecz już zdobyły uznanie klientów. 

To wyróżnienie jest dla nas ogromnym zaskoczeniem i jednocześnie silną motywacją do dalszej pracy na drodze w kierunku, który sobie wyznaczyliśmy. Przyznanie tej nagrody stanowi zaszczyt, którym może się poszczycić niewielu producentów i firm.

WegAna stawia na jakość, na edukację, starając się pokazać, jak istotny jest wybór odpowiedniej odmiany do uprawy. Wiemy że odmiana szczególnie warzyw ma fundamentalne znaczenie dla sukcesu upraw.”

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze