Wiosenne Dni Otwarte z Plantą

W tym roku, tak jak i w poprzednich latach, na przełomie maja i czerwca w siedzibie firmy Planta w Tarnowie zorganizowano Dni Otwarte

Impreza, która odbyła się 27 maja, była jednym z elementów dorocznej akcji „Wiosenne Dni Otwarte z Plantą”. W okresie marzec-czerwiec firma organizuje w kilkudziesięciu centrach ogrodniczych w całej Polsce Dni Otwarte. Wydarzenia mają na celu propagowanie oferty firmy, promocję danego punktu sprzedaży, a także promowanie poszczególnych produktów marki Planta. Spotkania są także okazją do poznania opinii klientów ostatecznych na temat asortymentu oferowanego przez firmę Planta. Nie inaczej było w minionym tygodniu w Tarnowie. – Podczas imprezy na naszych klientów czekały liczne atrakcje, promocje oraz nagrody i upominki. Klientów osobiście odwiedzających naszą firmę i składających przy tej okazji zamówienia, obowiązywał specjalny cennik promocyjny – mówi Piotr Sygnarowicz, Import/Export Manager w firmie Planta.

Hurtownia zadbała nie tylko o zaopatrzenie odwiedzających, ale również o ich podniebienia – dla wszystkich przygotowano poczęstunek z grilla i napoje.

 

REKLAMA
Kronen reklama