Współpraca górą

W piątek 26 lutego w sali konferencyjnej budynku Urzędu Miasta przy ul. 28 Czerwca 1956 r. w Poznaniu odbyła się konferencja Zarządzania Zielenią Miejską. W spotkaniu uczestniczyły 3 firmy z Kazachstanu, które zaproszone zostały przez firmę EKONAW. Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” brali udział w wydarzeniu

W trakcie trwania wydarzenia uczestnicy wysłuchali czterech prezentacji. Pierwsza poświęcona była XXII edycji konkursu Zielony Poznań. Kolejną prezentację wygłosił prof. Piotr Urbański z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Wystąpienie dotyczyło Terenów zieleni w Poznaniu. Trzecie wystąpienie, Bogdana Królika, właściciela Gospodarstwa i Hurtowni Ogrodniczej Królik, było pasjonującą prezentacją na temat produkcji roślin cebulowych, w szczególności tulipanów. Ostatnie wystąpienie należało do Andrzeja Bernaciaka, dyrektora handlowego EKONAW, która jest wyłącznym importerem organiczno-mineralnych nawozów z guano. Dotyczyła ona produktów firmy i w szczegółowy sposób oddawała zalety stosowania guano. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło znamienitych osób, m.in. Piotra Guzowskiego, prezesa Polsko-Kazachstańskiej Izby Handlowo Przemysłowej, Olzhasa Kassymzhanova, drugiego sekretarza ambasady Republiki Kazachstanu w Rzeczypospolitej Polskiej.

 – Jesteśmy bardzo zadowoleni ze spotkania. Umożliwiło nam ono szereg rozmów biznesowych, które jak sądzę w przyszłości zaowocują współpracą. Nasza prezentacja wysłuchana była z ogromnym zaciekawieniem – mówi Andrzej Bernaciak.
Spotkanie zakończyła uroczysta kolacja.

 

REKLAMA