Wystawa Miasto Ogród

W ostatni weekend 23-24 kwietnia już po raz 4. zorganizowano Krajową Wystawę Miasto Ogród w Pile. „Biznes Ogrodniczy” objął wydarzenie patronatem medialnym

Impreza odbyła się podczas 25. edycji  Agro Targów w Parku na Wyspie w Pile. Na zwiedzających czekała wystawa maszyn rolniczych, sprzętu ogrodniczego oraz bogata oferta sadzonek, kwiatów, drzew i krzewów. Były także prowadzone prelekcje oraz spotkania doradcze, przygotowane przez specjalistów z Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Najmłodsi mogli mile spędzić czas biorąc udział w  grach i zabawach, jakie zapewnili organizatorzy.

– Mimo iż pogoda nie dopisała, klienci tłumnie przybyli na wydarzenie. Jesteśmy obecni na wystawie już kolejny raz i ponownie się nie zawiedliśmy. Z roku na rok stoiska są coraz ładniejsze, jest wielu wystawców i szkółek. Władze miasta bardzo dobrze dbają o wyspę, na której odbyła się impreza, co tylko podnosi wartość spotkania – mówi Jacek Syrocki, kierownik działu marketingu w firmie Torseed, uczestniczący w wydarzeniu.

 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: