Zielonka w kwiatach

Akcja „Polska w Kwiatach” po raz pierwszy została zorganizowana w podwarszawskiej Zielonce. Efekt? Setki odwiedzających i zadowolonych klientów

„Polskę w Kwiatach” 16 maja zorganizowano we współpracy z Centrum Ogrodniczym OGRODNIK24.pl. Akcję prowadził znany telewizyjny dziennikarz, Witold Czuksanow. – Formuła sobotniej imprezy była nieco inna niż zwykle. Tym razem nie sadziliśmy roślin do gruntu, a w doniczki. Każdy z odwiedzających, który otrzymał paszport i zebrał co najmniej 4 podpisy od organizatorów zabawy, otrzymał w nagrodę doniczkę, w której mógł stworzyć własną kwiatową kompozycję i zabrać ją do domu – mówi Jacek Syrocki, kierownik Działu Marketingu w firmie Torseed.

„Polska w Kwiatach” odbyła się przy współpracy partnerów akcji – firm Torseed, Lasland, Agrecol, Agrimpex, Kwazar i Fiskars. Nie zabrakło porad eksperckich i konkursów polegających m.in. na rozpoznawaniu nasion i przenoszeniu ziemi lekkiej na czas.

Kolejna impreza odbędzie się 23 maja w Kołobrzegu. Pomocy w ukwieceniu tej nadmorskiej miejscowości udzielą pracownicy Centrum Ogrodniczego Żuliccy.

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze