Zielony biznes w Warszawie

Ponad 250 wystawców z 11 krajów- Polski, Belgii, Danii, Holandii, Francji, Litwy, Niemiec, Republiki Czeskiej, Włoch, a także po raz pierwszy z Ukrainy i Białorusi wystąpi w Warszawie w Centrum EXPO podczas 22 edycji Międzynarodowej Wystawy „Zieleń to Życie”. „Biznes Ogrodniczy” jest patronem medialnym wydarzenia

Targi  rozpoczynają się w czwartek 28 sierpnia, a zakończą w sobotę 30 sierpnia . –  Decyzję o zmianie daty podjęliśmy po dyskusji, której początki sięgają kilku lat wstecz. Wystawcy od jakiegoś czasu zgłaszali potrzebę lepszego komfortu spotkań z klientami i dłuższego czasu na rozmowy. Mamy więc teraz dwa dni dla gości branżowych – czwartek i piątek i jeden dzień – sobotę –  dla konsumentów, pasjonatów roślin i ogrodów  – mówi Agnieszka Żukowska, organizator wystawy. –  „Zieleń to Życie" zajmuje ważne miejsce w kalendarzu ogrodniczych wydarzeń Europy i świata. To tutaj goszczą gwiazdy ogrodowego biznesu i architektury krajobrazu prezentując nowe idee i trendy. To tu spotyka się branża szkółkarska, ogrodnicy, architekci krajobrazu, kupcy i hurtownicy, dostawcy i wykonawcy usług – dodaje Agnieszka Żukowska.

Od początku Wystawy, a więc od 22 lat, jest ona przede wszystkim miejscem prezentacji roślin. Przez lata poszerzał się  jej zakres  o nowe kategorie produktów czy usług tworzących branżę ogrodniczą, ale znakiem szczególnym „Zieleń To Życie” cały czas pozostały rośliny. Tegoroczni goście wystawy nie zawiodą się. Zobaczą największą w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej prezentację roślin, ale także ofertę techniki, środków do produkcji roślinnej, tworzenia, dekorowania i pielęgnacji ogrodów oraz publicznych terenów zieleni. 

Targom towarzyszyć będzie niezwykle  bogaty program konferencji i seminariów branżowych.

Bezpłatny wstęp dla branżowych gości po rejestracji na stronie Wystawy.

Szczegóły na www.zielentozycie.pl

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: