3. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych

Na wiosennych targach GARDENIA w Poznaniu już po raz trzeci odbędzie się wielkie święto ogrodniczej blogosfery pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego” i magazynu Garden & Trends. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych to okazja do poznania się i wymiany ogrodniczych doświadczeń

Na targach Gardenia, które odbędą się w dniach 25-27 lutego w Poznaniu, po raz 3 zorganizowane zostanie Spotkanie Blogerów Ogrodniczych. Pod koniec lutego ogrodnicy, architekci krajobrazu, a przede wszystkim – miłośnicy roślin i blogerzy spotkają się, by wspólnie przyjrzeć się bieżącym trendom królującym w ogrodach – zarówno tych przydomowych, jak i wirtualnych. – Spotkania Blogerów Ogrodniczych to doskonała okazja do poznania się, wymiany doświadczeń oraz przekonania się, co w internetowej trawie piszczy – mówi Łukasz Skop, autor bloga Bez-Ogródek. –  Nie zabraknie tematów związanych z fotografią roślin, prawnymi meandrami ogrodnictwa, tworzeniem stron internetowych oraz prowadzeniem firmowych blogów i kanałów mediów społecznościowych – dodaje.
Na spotkania odbywające się 26 i 27 lutego o godz. 10:30-14:00 na terenie poznańskich targów zapraszają organizatorzy: Łukasz Skop: Bez-Ogródek i Wojciech Wardecki: w-ogrodzie.

W ty roku wiosna zaczyna się od Gardenii i 3. Spotkania Blogerów Ogrodniczych!

REKLAMA
Targi Zieleń to życie