O nas

Biznes Ogrodniczy – magazyn

Pierwszy w Polsce magazyn B2B w branży ogrodniczej. Od 15 lat dociera do osób zarządzających firmami w zielonym biznesie: właścicieli sklepów, centrów i hurtowni ogrodniczych, producentów i dystrybutorów asortymentu ogrodniczego oraz gospodarstw szkółkarskich.

Miesięcznik „Biznes Ogrodniczy” to miejsce prezentacji najnowszych trendów i nowości produktowych. Na łamach magazynu regularnie ukazują się branżowe analizy, raporty i wywiady z ekspertami, poparte danymi z renomowanych agencji badawczych (m.in. Euromonitor International, Mintel, SW Research, ACR Rynek i Opinia). Redakcja „BO” ściśle współpracuje także z najważniejszymi branżowymi organizacjami takimi jak Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych (PSCO), Związek Szkółkarzy Polskich (ZSzP) czyOgólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów (OSTO). 

Biznes Ogrodniczy – portal internetowy

Pierwszy i jedyny w Polsce nowoczesny portal internetowy dla branży ogrodniczej. Strona www.biznes-ogrodniczy.pl to miejsce gdzie przeczytasz o aktualnościach w branży, nowych trendach, badaniach czy zapoznasz się z nowymi produktami. Portal powiązany jest z Facebookiem i Instagramem.

Jest to najszybsze źródło wiedzy o branży i dla branży ogrodniczej.

Nasi Czytelnicy

  • właściciele, kierownicy oraz osoby odpowiedzialne za zatowarowanie w sklepach i centrach i hurtowniach ogrodniczych na terenie całej Polski
  • firmy projektujące tereny zielone
  • specjaliści, pasjonaci, organizacje, związki branżowe