Agrosimex rozwija sieć sprzedaży

O 9 nowych punktów powiększyła się sieć sprzedaży detalicznej firmy Agrosimex. Nowe sklepy ogrodnicze otwarto na obszarze powiatu grójeckiego i rawskiego

Nowe punkty sprzedaży powstały m.in. w Tarczynie, Białej Rawskiej, a także w gminach Chynów, Biała Rawska, Goszczyn, Pniewy, Błędów i Warka. Jak tłumaczy Piotr Barański, zastępca dyrektora Działu Marketingu w firmie Agrosimex, nowe sklepy celowo otwierane są w miejscu określanym „sadowniczym zagłębiem”. – Chcemy dotrzeć do odbiorców w miejscu nowo powstających sadów oraz wszędzie tam, gdzie zagęszcza się sieć sprzedaży – mówi Piotr Barański.
Jaki asortyment znajdzie się w nowych sklepach firmy Agrosimex? Będą to przede wszystkim produkty dla sadowników obejmujące środki ochrony roślin, nawozy i akcesoria ogrodnicze.
 – Nasza sieć jest zlokalizowana głównie na obszarze powiatu grójeckiego. Istnieje tu 26 z 29 sklepów detalicznych Agrosimex. Koncentrujemy się na naszym core business, czyli środkach ochrony roślin stosowanych w sadownictwie. Chcemy, by sadownicy znaleźli u nas pełną ofertę niezbędnych preparatów – wyjaśnia Piotr Barański.
Do odwiedzenia nowych punktów sprzedaży firmy Agrosimex zachęcać ma również wsparcie doradców. – W każdym z nowych punktów przez 2 godziny dziennie dyżurować będzie specjalista wyposażony w mikroskop, który zbada i zdiagnozuje każdy dostarczony mu fragment rośliny – mówi Piotr Barański.

Z myślą o sadownikach firma przygotowała akcję o nazwie „Dzień z doradcą”. – W wybranym terminie do sklepu przyjedzie ekspert, który wygłosi godzinny wykład, a także odpowie na pytania dotyczące problematyki środków ochrony roślin – tłumaczy Piotr Barański.
W nowych sklepach przewidziano też promocje cenowe.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie