Biznes docenia zieloną branżę

Violetta Ratajczak, dyrektor sprzedaży na Europę centralną i wschodnią w firmie Vilmorin Garden odniosła ogromny sukces – dotarła do ścisłego finału VI edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2014

Obecność w elitarnym gronie najlepszych kobiet-przedsiębiorców w Polsce to nie tylko nobilitacja, ale i dowód na rosnący profesjonalizm menedżerów branży ogrodniczej. Jury konkursu doceniło bogate, 25-letnie doświadczenie zawodowe Violetty Ratajczak, przekute w skuteczną strategię marketingu i sprzedaży. To dzięki niej firma Vilmorin Garden w ciągu kilku lat stała się liderem z 41% udziałem w kategorii nasion w branży ogrodniczej. Violetta Ratajczak to także inicjatorka działań w projekcie „Partnerstwo dla Ogrodu”, propagatorka trendu Grow Your Own i integracji pokoleniowej m.in. w projekcie „Siewca wiedzy”. Zdobyła nagrodę Grupy Limagrain Best Sales Person Challenge; była również laureatką konkursu na Biznes Plan dla Gminy Czerwonak, z którą związana jest od dziecka.

Redakcja Biznesu Ogrodniczego serdecznie gratuluje wyróżnienia. Obszerny wywiad z finalistką opublikujemy w marcowym wydaniu miesięcznika. Zapraszamy do lektury.
 

REKLAMA