Biznes Ogrodniczy jutro w Norymberdze

Już jutro przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” wezmą udział w GaLaBau-Presse-Preview w Norymberdze. Spotkanie poświęcone tegorocznej 21. edycji targów przeznaczone dla dziennikarzy będzie trwało 2 dni. We wtorek, 24 czerwca odbędzie się event tylko dla prasy specjalistycznej, a w środę dla wszystkich przedstawicieli mediów

Zaledwie 3 miesiące przed rozpoczęciem międzynarodowych targów GaLaBau 2014, organizatorzy przygotowali dwudniowy event dla prasy, obejmujący specjalną konferencję, spotkania z wystawcami GaLaBau 2014 oraz krótki program turystyczny. „Biznes Ogrodniczy” wraz z czasopismem „Zieleń Miejska” będą reprezentować polskie media na tym wydarzeniu.

 – Jako branżowe medium czujemy potrzebę ciągłego monitorowania rynku i dostarczania czytelnikom najbardziej aktualnych i rzetelnych informacji z pierwszej ręki, dlatego bierzemy udział we wszystkich liczących się dla sektora ogrodniczego imprezach – mówi Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju „Biznesu Ogrodniczego”.

Tegoroczna 21. edycja targów GaLaBau odbędzie się od 17 do 20 września w Messezentrum Nürnberg – Centrum Targów w Norymberdze. W targach weźmie udział ponad 1150 wystawców i 62 tys. zwiedzających. W dwunastu halach międzynarodowi wystawcy zaprezentują ponownie kompletną ofertę w zakresie planowania, budowy i pielęgnacji ogrodów, parków i terenów zielonych. Na Targach GaLaBau 50% wystawców prezentuje maszyny budowlane i do prac pielęgnacyjnych, około 30% oferuje materiały budowlane, natomiast 20% oferty specjalne, jak choćby urządzenia dla placów zabaw, umeblowanie przestrzeni urbanistycznej czy też budowa i pielęgnacja pól golfowych. Zwiedzający specjaliści to głównie architekci krajobrazu, zleceniodawcy z miast i gmin oraz przedstawiciele takich dziedzin jak gospodarka mieszkaniowa, szkoły, nadzorowanie zieleni, menedżerowie i gospodarze pól golfowych, gospodarze placów campingowych.

August Forster, przewodniczący BGL, już dziś cieszy się w oczekiwaniu na Targi GaLaBau 2014: – Targi GaLaBau, będąc wyznacznikiem trendów, umocniły swoją czołową pozycję wśród międzynarodowych wystaw. Tylko w Norymberdze przedsiębiorstwa z branży GaLaBau zdobyć mogą zebrane w jednym miejscu tak różnorodne, cenne bodźce dla dalszego pomyślnego rozwoju swojej działalności rynkowej – mówi.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: