Biznes Ogrodniczy patronem Vitrel-u

Zbliża się jesienna edycja targów Vitrel – najważniejszej w Polsce imprezy branży decor. Wydarzenie patronatem medialnym objął „Biznes Ogrodniczy”

Jesienna edycja największych w Polsce targów szkła i ceramiki, artykułów dekoracyjnych i upominków odbędzie się w dniach 24-25 września  w Zakopanem. W imprezie uczestniczyć będzie ponad 160 wystawców z Polski i zza granicy, m. in. z Czech, Węgier, Austrii, Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii.
Wystawcy zaprezentują szeroki wachlarz produktów do wyposażenia i dekoracji wnętrz, tara-sów i ogrodów, takich jak: szkło, porcelana i ceramika, lampy, świece, donice, zegary, lustra, obrazy i ramy, drobne stylowe meble, figury i figurki, sztuczne kwiaty, designerskie prezenty i upominki. – Zapraszamy do odwiedzenia targów właścicieli centrów ogrodniczych, salonów meblowych, hurtowni, sklepów i sieci. Podczas imprezy będzie można zobaczyć imponującą ofertę produktów, poznać najnowsze trendy, porównać jakość i ceny oferowanego asortymen-tu oraz dokonać optymalnych zamówień do swoich placówek handlowych – mówi Elżbieta Ziarnicka, organizator targów Vitrel.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: