„Biznes Ogrodniczy” w Belgii

Dzięki zaproszeniu firmy Deforche Construct NV odwiedziliśmy nowoczesne centra ogrodnicze w Belgii i Francji. Już w czerwcowym wydaniu „Biznesu Ogrodniczego” przedstawimy pierwsze z nich – centrum ogrodnicze w Wambrechies

O sukcesie w sprzedaży asortymentu ogrodniczego decyduje nie tylko jego dobór i jakość. Liczy się lokalizacja placówki, jakość obsługi oraz architektura, która jest jednocześnie funkcjonalna i efektowna. Dlatego razem z Deforche Construct NV pojechaliśmy do Belgii i Francji, by zobaczyć najciekawsze realizacje tej firmy.

 

– Dbając o rozwój całej branży w Polsce, obserwujemy jak zmieniają się centra ogrodnicze w Europie Zachodniej. Jesteśmy przekonani, że prezentacja efektownych konstrukcji czy innowacyjnych rozwiązań będzie impulsem do zmian także na krajowym rynku – mówi Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju „Biznesu Ogrodniczego”.

Firma Deforche Construct NV zajmuje się budową konstrukcji stalowych i szklanych. To rodzinne przedsiębiorstwo prowadzone już przez trzecie pokolenie właścicieli. Bogate doświadczenie i stale poszerzające się grono zadowolonych klientów dają Deforche pozycję jednego z najważniejszych graczy na rynku. Centra ogrodnicze zaprojektowane oraz wybudowane przez Deforche można znaleźć we wszystkich krajach Europy, a także w Azji i Ameryce Północnej. Można je podziwiać także w Polsce. Centrum Ogrodnicze Majewscy w Legnicy, Galeria Ogrodnicza Zielone Centrum we Wrocławiu, Rol-Pest k. Bydgoszczy, Lilia Centrum Ogrodnicze Blabuś w Wieluniu – to tylko niektóre wielkopowierzchniowe obiekty z polskiego portfolio Deforche. Firma oferuje swoje usługi również mniejszym placówkom, realizując zamówienia na projekt i budowę konstrukcji od 100 do 10 tys. m².


Pokazując zagraniczne, wzorcowe centra ogrodnicze chcemy skłonić naszych czytelników nie tylko do modernizacji czy rozbudowy obiektów handlowych. Zachęcamy przede wszystkim do podpatrywania pomysłów i wykorzystywania ich w działalności biznesowej.

Belgia słynie z wyjątkowo zadbanych ogrodów, może też poszczycić się dobrze prosperującymi i efektownie wyglądającymi centrami ogrodniczymi. Od czerwca będziemy je pokazywać w ramach rubryki „Podejrzane”. Już w najnowszym wydaniu przedstawimy centrum ogrodnicze w Wambrechies niedaleko Lille, przy granicy belgijsko-francuskiej. Ciekawa architektura będąca połączeniem tradycji z nowoczesnością, szeroki wybór roślin, artykułów dekoracyjnych oraz zdrowej żywności – to cechy charakterystyczne tej placówki. Więcej już w czerwcowym numerze „Biznesu Ogrodniczego”. 
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie