Bricomarche na Lubelszczyźnie

W lutym w Tomaszowie Lubelskim odbyło się otwarcie 87. supermarketu typu „dom i ogród” Bricomarché w Polsce. Jest to pierwszy sklep sieci w województwie lubelskim. W ubiegłym roku Grupa Muszkieterów otworzyła 8 supermarketów Bricomarché, natomiast w tym roku planuje podwojenie tej liczby

Dodatkowo Grupa Muszkieterów konsekwentnie realizuje koncepcję tworzenia kompleksów handlowych, tzw. ‘Rynków Muszkieterów’. Dlatego również w Tomaszowie Lubelskim klienci będą mogli zrobić zakupy w znajdujących się obok siebie supermarketach  Bricomarché i Intermarché.
Powierzchnia sprzedaży nowego Bricomarché, wynosząca dwa tys. m2, podzielona jest na cztery główne działy: budowanie, dekoracja, majsterkowanie oraz ogród, w których klienci mogą znaleźć 24 tys. produktów. Przy sklepie znajduje się również wiata na produkty z działu budowlanego o powierzchni 360 m2.

Bricomarché poszerza cały czas sieć dostawców, poszukując dla swoich klientów najbardziej atrakcyjnych produktów w najbardziej korzystnych cenach.
Klientom Bricomarché w Tomaszowie Lubelskim oferowane są także dodatkowe usługi – cięcie drewna, obszywanie firan, pomoc w załadunku i transporcie zakupionych towarów, sprzedaż w systemie ratalnym oraz doradztwo w zakresie wyposażenia domu i pielęgnacji ogrodu.

Sieć handlowa Grupy Muszkieterów, licząca obecnie 181 supermarketów Intermarché oraz 87 sklepów Bricomarché, jest pod względem obrotów największą grupą franczyzową w Polsce w segmencie supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród”.
 

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie