Cedrus na 5!

Ponad 39 firm w tym kilka debiutujących na rynku wzięło udział w VII edycji niezwykle udanych targów zorganizowanych przez hurtownię Cedrus, które odbyły się w dniach 14-15 stycznia 2016 r. w Centrum Kongresowym Sułkowski w Boszkowie k/Leszna

Targi były  doskonałą okazją do uzupełnienia oferty, zapoznania się z nowościami i nawiązania współpracy z nowymi dostawcami.
Zwieńczeniem oficjalnej części imprezy było wręczenie nagród rozlosowanych wśród klientów, którzy w czasie jej trwania złożyli największe zamówienia. Nagrody, ufundowane zarówno przez hurtownię, jak i producentów, otrzymały także firmy, które w minionym roku wypracowały największy obrót.

Duża frekwencja odwiedzających – obecni byli przedstawiciele sponad 200 firm pozwoliła wystawcom na przeprowadzenie wielu korzystnych rozmów biznesowych. Producenci zgodnie podkreślali, że targi były okazją do podtrzymywania relacji z klientami, poznania ich opinii i oczekiwań.

– Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za przybycie. Tego typu spotkania są ważne dla branży, służą nie tylko jej integrowaniu, ale i rozwojowi – mówi Małgorzata Suchorska, właścicielka hurtowni.

REKLAMA