CITY GARDENING i wiele więcej – trendy spoga+gafa 2019

Już 1 września 2019 startują największe tragi ogrodnicze Spoga + gafa. Po raz kolejny międzynarodowi wystawcy zaprezentują aktualne trendy i nowości w wielu kategoriach.

Na odwiedzających targi spoga+gafa w Kolonii od 1 do 3 września 2019 r. czekać będzie około 2100 wystawców z 60 krajów, którzy zaprezentują swoją ofertę na 230 000 m2 powierzchni wystawienniczej. Od początku maja prawie 98 procent planowanej powierzchni wystawienniczej jest już zarezerwowane. Jako największe targi ogrodnicze na świecie spoga + gafa wyróżnia się  wyjątkową ofertą i ogromną gamą tematów. Spoga + gafa oferuje nie tylko innowacje, inspiracje oraz trendy we wszystkich kategoriach, ale także liczne konferencje tematyczne oraz specjalne strefy z zakresu ogrodnictwa miejskiego. Różnorodność ofert sięga od nowoczesnych mebli ogrodowych, designu, sprzętu ogrodniczego, po nowoczesne grille i akcesoria dekoracyjne. Wiodącym trendem tegorocznej edycji jest motyw „City Gardening” który kładzie nacisk na nowe akcenty w projektowaniu i wyposażaniu przestrzeni miejskiej.

Power of Plant Brands 

Po raz pierwszy spoga + gafa wyznacza własną sekcję tematyczną poświęconą tworzeniu marek w kategorii roślin – Power of Plant Brands. W ramach programu zaplanowane są wykłady oraz ekskluzywne wydarzenia networingowe. Dodatkowo w specjalnie wydzielonej strefie wystawiają się Added Value, Support, Beekenkamp, ​​Heidezüchtung Kramer, Riplant / Cultivaris, Selecta One i Zu Jeddeloh.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: