Degustacja warzyw we Włoszech

W dniach 14 -17 lipca grupa ekspertów złożona z przedstawicieli hurtowni, centrów i sklepów ogrodniczych oraz firmy Vilmorin Garden wzięła udział w dniach otwartych Le Grand Jardin w pobliżu jeziora Como we Włoszech

Vilmorin Garden wraz z HM Clause – firmy będące częścią grupy Limagrain – zaprosiły partnerów biznesowych do Włoch, aby zaprezentować najwyższej jakości odmiany warzyw i kwiatów z własnej uprawy. Atrakcją tego spotkania była możliwość degustacji melonów, arbuzów, pomidorów, ziół i innych warzyw.

 

– Uczestnicy podkreślali duże znaczenie możliwości testowania nowych odmian warzyw i profesjonalnego doradztwa. Dziękujemy naszym klientom za zaangażowanie podczas tego spotkania. Dzięki temu wydarzeniu nasi partnerzy biznesowi mogli zobaczyć, jaki mamy potencjał i poznali naszą ofertę handlową. Mogliśmy pokazać, co nas wyróżnia na rynku i udowodnić, że warto nam zaufać i z nami współpracować – mówi Violetta Ratajczak, dyrektor sprzedaży na Europę Centralną i Wschodnią Vilmorin Garden.

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: