Dłużej i ciekawiej – luty z Nifrą

Aktualnie odbywa się XIII. – i niezwykle udana – edycja wystawy materiału szkółkarskiego w firmie Nifra

 Uczestników tej edycji imprezy  czekają spore zmiany. Anita i Mieczysław Frątczakowie, właściciele Nifry, zaproponowali bowiem nową formułę wystawy – zainteresowane osoby mogą przyjechać do Góry k. Wejherowa w dowolnie wybranym dniu w ciągu całego miesiąca. – Chcieliśmy, aby nasi partnerzy biznesowi mogli swobodnie wybrać termin wizyty, z uwzględnieniem swoich planów. Wiadomo przecież, że początek sezonu obfituje w wiele wydarzeń – mówi Mieczysław Frątczak.
Dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi szkółkami zagranicznymi i krajowymi, Nifra jest jedną z niewielu firm, która pełni rolę hurtowni w zaopatrzeniu punktów sprzedaży. Na wystawę przeznaczono teren o powierzchni 3 tys. m².                        

– Organizowanie dni otwartych przynosi zarówno nam, jak i partnerom biznesowym ogromne korzyści. Odbiorcy hurtowi, firmy projektujące tereny zieleni i centra ogrodnicze mogą zobaczyć ofertę naszych roślin i złożyć konkretne zamówienia. Dzięki temu sprawdzamy i szacujemy popyt na materiał roślinny, a rozmawiając z klientami, zyskujemy wiedzę na temat sprzedaży w poprzednim roku – wyjaśnia Mieczysław Frątczak.

– Nifra proponuje szeroki wybór wysokiej jakości roślin liściastych, iglastych, drzew alejowych, róż oraz pnączy. Wystawa jest niezwykle zróżnicowana, a możliwość porozmawiania z wieloma osobami, pozwala poznać zmieniające się oczekiwania klientów – podsumowuje Renata Aleksandrzak, dyrektor ds. sprzedaży reklam „Biznesu Ogrodniczego”, która odwiedziła wystawę.

 

 


Z propozycją firmy można zapoznać się również na stronie internetowej www.nifra.pl, na której codziennie jest aktualizowana fotooferta. – Prosty sposób zamawiania znacznie usprawnia kontakt. Pozyskaliśmy w ten sposób nowych klientów, którzy ze względu na odległość preferują tę formę zamówień – dodaje Mieczysław Frątczak.

Na zamówienia złożone do końca lutego br. firma udziela do 20% rabatu.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie