Dobre, bo śląskie

W dniach 27-28 czerwca w Mikołowie odbędzie się 36. edycja targów rolniczych Dni Otwartych Drzwi. Wśród wystawców znajdzie się m.in. hurtownia Eko-Flora System

Dni Otwartych Drzwi to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez rolniczo-ogrodniczych Śląska. Co roku skupia lokalnych rolników oraz producentów i handlowców z branż rolniczej i ogrodniczej. Program imprezy przewiduje m.in. wystawę sprzętu zmechanizowanego, kiermasz roślin ozdobnych, produktów pszczelich i sprzętu pasiecznego, a także występy artystyczne.

– Udział w Dniach Otwartych Drzwi to już tradycja. Uczestnictwo w imprezie to nie tylko szansa na zaprezentowanie swojej oferty, przede wszystkim środków ochrony roślin. To także możliwość na zaakcentowanie lokalnego charakteru naszej hurtowni. Lubimy podkreślać, że jesteśmy z tego regionu, ze Śląska – mówi Dariusz Moćko, właściciel hurtowni Eko-Flora System.

Imprezie towarzyszyć będzie Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości oraz Piknik Wieprzowy. W wydarzeniu uczestniczyć będą również przedstawiciele firm Kwazar, EkoDarPol, Synthos Agro i Tropical oraz przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego”.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie