Drzwi Otwarte w KZD

W miniony weekend odwiedziliśmy Skierniewice – to tam podczas Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw w Kwiaciarskim Zakładzie Doświadczalnym Nowy Dwór odbywała się XI jesienna edycja drzwi otwartych

Głównym celem eventu było przedstawienie wyjątkowo szerokiego asortymentu roślin oraz obowiązującej oferty handlowej. – Drzwi Otwarte w KZD są organizowane w doskonałym momencie, ponieważ w tym czasie do Skierniewic przyjeżdżają miłośnicy roślin z całej Polski. To również idealny czas na bliższe poznanie się w mniej formalnej atmosferze – mówi Renata Aleksandrzak, dyrektor Działu Sprzedaży Reklam „Biznesu Ogrodniczego”, obecna na imprezie.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla gości. Pracownicy firmy udzielali profesjonalnych porad w zakresie pielęgnacji roślin ozdobnych, a dzieci mogły wziąć udział w konkursie rysunkowym.
Drzwi Otwarte w KZD odbywają się dwa razy w roku – we wrześniu oraz w maju. Tego typu imprezy mają nie tylko duże znaczenie w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, dotarciu do klienta, ale pozwalają także budować długotrwałe relacje biznesowe – podkreśla Larisa Słomka, dyrektor ds. handlu KZD.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: