Eden za nami

Kiermasz artykułów ogrodniczych, pokazy florystyczne, wystawy roślin egzotycznych oraz mięsożernych, ciekawe konferencje – to atrakcje, które w dniach 18-19 maja przyciągnęły miłośników zieleni do Lublina na IX. edycję Targów Ogrodniczych Eden

Po raz kolejny patronem targów został „Biznes Ogrodniczy”. Nowością tegorocznej edycji targów były Dni Kultury Holenderskiej, w ramach których odbyły się prezentacje oraz wystawy zdjęć z ogrodu Keukenhof. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, takich jak pokazy florystyczne, których motywem przewodnim były kompozycje balkonowe i tarasowe. Podczas targów zwiedzający podziwiali wystawę roślin egzotycznych oraz mięsożernych, cieszącą się dużą popularnością. Nie zabrakło także interesujących konferencji, m.in. „Szkółkarstwo XXI wieku – Optymalizacja kosztów upraw szkółkarskich na przykładzie zastosowania podłoży z mikroorganizmami”.
– W trakcie Targów Ogrodniczych Eden odbywały się także Dni Zdrowia i Urody oraz Targi Styl 50+, była to dla nas szansa na dotarcie do zupełnie nowych klientów. Jesteśmy zadowoleni z wystawy i możliwości porozmawiania z klientami na temat naszych produktów i ich oczekiwań – mówi Marzena Temberska, właścicielka firmy Green Garden.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie