Eko Flora System zaprasza

Firma Eko Flora System zaprasza do Szczyrku na minitargi zatowarowaniowe oraz sympozjum ogrodnicze w dniach od 29 listopada do 1 grudnia. Sympozjum poświęcone środkom ochrony roślin oraz podłożom i nawozom poprowadzą Tadeusz Dragan, dyrektor handlowy Agrecol oraz Marcin Barbach, dyrektor Działu COMPO Consumer.

 

Na targach, oprócz organizatora, swoją ofertę przedstawi kilkanaście wiodących firm z branży ogrodniczej, m.in. Agrecol, Agropak, Ampol Merol, Bellota, COMPO, Fosfan, Hydrokomplet, Grupa Inco, Kwazar, Scotts, Marolex, Torseed, Tropical.

 

Targi będą okazją do podsumowania kończącego się roku oraz do zapoznania się z ofertą na sezon 2013 i złożenia zamówień na korzystnych warunkach.  – Organizujemy to spotkanie po dwuletniej przerwie, uważam, że takie wydarzenia są niezwykle potrzebne dla rozwoju branży i integracji środowiska w mniej formalnej atmosferze – podkreśla Dariusz Moćko, właściciel Eko Flora System. – Zapraszamy naszych stałych odbiorców. Osoby składające zamówienia podczas imprezy otrzymają atrakcyjne warunki zakupu – dodaje.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie