Europejska nagroda Torseed-u

Odmiana Cebuli Sopelek firmy Torseed znalazły się w gronie laureatów XXVI edycji Medalu Europejskiego

Nagroda przyznawana jest pod patronatem jednej z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej – Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego. Ma na celu m.in. wyróżnianie oraz promocję wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski oraz pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi we wspólnocie. Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom unijnym. Nominowana usługa lub wyrób musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest także dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

 

– Medal Europejski przyznany odmianie produkowanej przez naszą firmę to dowód, że oferowany przez nas asortyment spełnia najwyższe standardy jakości – nie tylko polskie, ale również europejskie – podkreśla Jacek Syrocki, kierownik Działu Marketingu w firmie Torseed.

 Finał XXVI edycji Medalu Europejskiego odbędzie się 10 czerwca w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: