Ewax zdobywcą Kreatora DecoTrendów

Oryginalne wazony ze szkliwionej ceramiki dostępne w ofercie firmy Ewax – to produkty nagrodzone tegorocznym Kreatorem DecoTrendów

Wyróżnione wazony to duże formy ze szkliwionej ceramiki, które nadają pomieszczeniom wyjątkowy charakter i styl. Doskonała ozdoba o designerskich kształtach, dostępna w różnych kolorach. To produkt, którego nie może zabraknąć w centrach ogrodniczych oferujących asortyment dekoracyjny.

Prestiżową nagrodę Kreatora DecoTrendów odebrała Ewa Duniec, właścicielka firmy Ewax (na zdjęciu w środku) oraz Agata Szpiek (po lewej) i Katarzyna Szuster, reprezentantki firmy. Wyróżnienie w imieniu magazynu „Decobiznes” wręczyła Renata Aleksandrzak, dyrektor sprzedaży w wydawnictwie Media Experts.

KREATORY DecoTrendów to prestiżowe wyróżnienia już po raz trzeci przyznane przez redakcję magazynu „Decobiznes”.

 

Wśród tegorocznych laureatów, obok firmy Ewax, znalazło się sześć firm. Lamelę wyróżniono za osłonkę Luna, z oferty Belldeco doceniono korytko proste Wenecja, a firmę Szklany Dom nagrodzono za łamaną, szklaną karafkę i kieliszki o unikatowym kształcie oraz oryginalny kręcony wazon. Tegoroczne Kreatory DecoTrendów trafiły także do firmy TerraForm – za donicę Schio Ciotola z kolekcji Urbano, Galerii Kawa i Herbata – za kolekcję akcesoriów kuchennych marki Ashdene oraz firmy DekorPAP – za oryginalne, drewniane latarnie. Wszyscy laureaci zostali zaprezentowani w najnowszym, czerwcowym wydaniu magazynu „Decobiznes”, który będzie promowany na jesiennej edycji targów Vitrel w Zakopanem w dniach 23-25 września 2015 r.  
Kreatory DecoTrendów są potwierdzeniem wysokiej jakości produktów, otrzymują je producenci, którzy przyczyniają się do rozwoju całej kategorii.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: