Gala- Kreatory GardenTrendów 2017 już za 3 dni

 Już za niespełna trzy dni podczas targów Gardenia odbędzie się uroczysta gala wręczenia statuetek magazynu ,,Garden&Trends” – Kreatory GardenTrendów 2017 

 
W czwartek 2 marca o godz. 13.30 odbędzie się uroczysta gala wręczenia statuetek Kreatorów GardenTrendów 2017. ,,Garden&Trends” jako nowoczesny poradnik ogrodniczy na bieżąco śledzi innowacyjne produkty i nagradza koncepty, które kształtują ogrodnicze trendy.  Już po raz ósmy magazyn wyróżnił wiodące na rynku produkty, które zwiększają świadomość konsumentów, są gwarancją najwyższej jakości i oryginalnego designu. Gala wręczenia Kreatorów GardenTrendów odbędzie się  już w najbliższy czwartek na targach Gardenia o godz. 13.30 w hali głównej MTP w Poznaniu. 
 
Statuetkę odbiorą przedstawiciele 22 firm: Agrecol, Vilmorin Garden, W. Legutko, Rolimpex, PNOS, MTD Poland, Palet Serwis, Lamela, Gospodarstwo Specjalistyczne ,,PANEK” – Dariusz Panek, Hagsen, Stiga, Hydrobox, Belldeco, Bros, Lemar, Agrimpex, Ramp, Cellfast, Glotox, PlantiCo, Szkółka Pnączy Marek Wędrowski, A&M Kałuzińscy Szkółka Polskie Korzenie. Serdecznie zapraszamy!   

Wszyscy laureaci Kreatorów GardenTrendów  zostali zaprezentowani w najnowszym wydaniu magazynu „Garden & Trends”, który już trafił do sprzedaży. Magazyn będzie także dystrybuowany na targach Gardenia. Gratulujemy zwycięzcom i serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie Kreatorów GardenTrendów. 
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: