Gazela Biznesu dla Vilmorin Garden

Firma Vilmorin Garden kolejny raz otrzymała tytuł Gazeli Biznesu w XIV edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich przedsiębiorstw

Tytuł Gazeli otrzymuje firma, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Nagroda jest przyznawana od 2000 roku.

 

– O przyznaniu nagrody decyduje m.in. stały wzrost przychodów ze sprzedaży osiągnięty w ciągu ostatnich trzech lat działalności. Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny nasze działania zostały docenione – mówi Beata Gawęcka, manager ds. marketingu w firmie Vilmorin Garden.

 

Nagrodę podczas uroczystej gali 22 stycznia odebrały Violetta Ratajczak, dyrektor ds. sprzedaży na Europę Centralną i Wschodnią, i Ewa Jakubczak, główny księgowy firmy Vilmorin Garden.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz „Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

REKLAMA