Gdańsk targuje

Jak co roku przed rozpoczynającym się sezonem hurtownia Green & Joy Cash and Carry organizuje targi zatowarowaniowe. W tym roku spotkanie odbędzie się 25 stycznia w hotelu Spa Faltom w Rumi. W targach wezmą udział przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego”

W spotkaniu będzie uczestniczyło 250 osób – czołowi odbiorcy i dostawcy Hurtowni Ogrodniczej Green & Joy Cash and Carry Gdańsk. Podczas targów 32 firmy będą oferowały swoje artykuły: Agrecol, Agrimpex, Agro-Nas, Ampol-Merol, Aquael, Bayer, Biowin, Bros, Cellfast, COMPO, EkoDarPol, Vilmorin Garden, Fiskars, Floraland, Fosfan, Form-Plastic, Lamela, Hollas, Horyzont, Grupa INCO, Kard, Kwazar, W. Legutko PHN, Marolex, Megran, Schellenberg, Scotts, Target, Raco, Zielony Dom, Westland, Tropical.

 

Korzyści z przedsezonowych spotkań czerpią wszystkie zainteresowane strony – zarówno dostawcy, jak i odbiorcy. Jakie nowości trzeba mieć w ofercie na 2014 rok, aby odnieść sukces w sprzedaży? Już wkrótce zobaczymy, co przygotowali producenci. – Targi organizujemy już po raz piąty. Jest to ważne spotkanie biznesowe, przekładające się na wysoką sprzedaż produktów. Nasi dostawcy w ciągu jednego dnia mogą dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców – mówi Tomasz Południak, dyrektor zarządzający hurtowni Green & Joy Cash and Carry Gdańsk.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: