Gość specjalny V Forum Branży Ogrodniczej

Po raz pierwszy na specjalne zaproszenie „Biznesu Ogrodniczego” w jubileuszowym V Forum Branży Ogrodniczej weźmie udział Eka Barcys, analityk badań Euromonitor International. Będzie to niepowtarzalna okazja do poznania wyników badań z zakresu rozwoju branży i jej rokowań na najbliższe lata

Największe spotkanie przedstawicieli branży ogrodniczej odbędzie się w dniach 5-6 listopada w Hotelu Mercure w Poznaniu. Prezentacje najnowszych danych i wyników badań, inspirujące wystąpienia ekspertów, dyskusje panelowe, ponad 250 gości, sesje networkingowe – tak zapowiada się jubileuszowe, V Forum Branży Ogrodniczej.

Specjalnie dla uczestników V Forum Branży Ogrodniczej po raz pierwszy w Polsce wystąpi Eka Barcys, analityk badań Euromonitor International z Wilna, przedstawi najnowsze badania dotyczące trendów i  rozwoju rynku ogrodniczego w Polsce, w Europie i na świecie.  Będzie to doskonałe kompendium fachowej, sprawdzonej i unikalnej wiedzy, maksiumum praktycznych  porad, analiz oraz opinii. To niepowtarzalna okazja do zdobycia  nowych informacji i poszerzenia wiedzy.
 

Strategicznym partnerem V Forum Branży Ogrodniczej jest firma Vilmorin Garden. Partnerami tego wydarzenia są firmy: Deforche Construct, Dachser, Rolimpex, Briggs & Stratton, NAC, marka Athena oraz marka Karaska. 
 

REKLAMA