Green&Joy otwarty na klientów

Obrót nawet czterokrotnie większy niż w czasie poprzedniej edycji i wielu nowych klientów – to bilans „Drzwi otwartych”, które 12 i 13 czerwca odbyły się w hurtowniach Green&Joy w Gdańsku, Toruniu, Lublinie i Katowicach. 

 
To była już piąta edycja „Drzwi otwartych” w hurtowni Green&Joy w Gdańsku, w pozostałych oddziałach imprezę zorganizowano po raz drugi. – W Lublinie to stosunkowo nowa formuła spotkań z klientami, przejęta od centrali naszych hurtowni w Gdańsku. Obrót w tych dniach jest znacznie większy niż zwykle, w tym roku odwiedziło nas kilkunastu stałych klientów oraz kilka nowych firm skuszonych atrakcyjnym rabatem. Myślę, że uda się nawiązać z nimi dłuższą współpracę – mówi Paweł Kowalik, dyrektor hurtowni Green & Joy w Lublinie. 
 
W czasie trwania wydarzenia cały asortyment można było kupić z 10% rabatem przy transakcjach gotówkowych oraz odbiorze własnym. – „Drzwi otwarte” są doskonałą okazją do spotkań z klientami i zacieśniania relacji biznesowych. W tym roku odwiedziło nas kilkunastu kontrahentów, a zamówienie były czterokrotnie większe niż w ubiegłym roku – mówi Tomasz Babiński, dyrektor hurtowni Green & Joy w Katowicach. – Atrakcyjna oferta rabatowa sprawia, że hurtownię odwiedzają firmy przez większość sezonu obsługiwane wysyłkowo – dodaje.   
 
Handlowym sukcesem zakończyły się także „Drzwi otwarte” w Toruniu i Gdańsku. – Odwiedziło nas ponad 30 firm, większość stanowili stali klienci naszej hurtowni, ale pojawiło się też czterech zupełnie nowych kontrahentów – mówi Dariusz Kołaczek, dyrektor hurtowni Green & Joy w Toruniu. – W ciągu dwóch dni trwania wydarzenia zanotowaliśmy sprzedaż o 40% większą niż podczas poprzedniej edycji, a 70% całego obrotu przypadło na pierwszy dzień „Drzwi otwartych”. Największą popularnością wśród klientów cieszyły się preparaty do zwalczania insektów oraz asortyment do przetwórstwa – dodaje.  
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: