Grupa zakupowa DCO rośnie w siłę

Do Dobrego Centrum Ogrodniczego należy już 17 centrów ogrodniczych z całej Polski. Grupa rośnie w siłę

Rośnie zainteresowanie Grupą zakupową DCO. Już 17 centrów ogrodniczych należy do organizacji. – Zauważamy coraz większe zainteresowanie dostawców, którzy chcą z nami rozmawiać o współpracy – mówi Tomasz Tracz, prezes zarządu DCO. – Mamy również coraz więcej zapytań od kolejnych sklepów, które chcę do nas dołączyć. – Rozmawiamy także o współpracy w zakresie wymiany informacji jak również handlowym z innymi grupami zakupowymi centrów ogrodniczych w różnych krajach – dodaje.  Grupa DCO wraz z PSCO  będzie brała w tym roku udział w targach Gardenia. – Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat naszej grupy i możliwości wstąpienia do niej – komentuje Tomasz Tracz.

Przystąpić do grupy DCO mogą centra ogrodnicze o stabilnej sytuacji finansowej, która jest weryfikowana.
Głównym celem powstania grupy było uzyskanie lepszych cen zakupu, jednak nie bez znaczenia jest wymiana informacji pomiędzy jej członkami i poszerzanie wiedzy, której gdzie indziej się nie zdobędzie.
Plany grupy to dalszy jej rozwój, dopracowywanie już istniejących procedur oraz  uzyskiwanie jeszcze lepszych cen.

Właścicielem DCO jest PSCO – Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych. DCO to osobna spółka zrzeszająca prężne centra ogrodnicze o dobrej kondycji finansowej, z żądnymi nowych wyzwań właścicielami, którzy chcą działać razem i zwiększać swoje zyski.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: